x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی دولت الکترونیک

 یک معمار دولت الکترونیکی دانش در مورد فرآیندهای دموکراتیک ، خدمات شهروندی و مدیریت عمومی را با مهارت در طراحی سیستم های مؤثر و فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات الکترونیکی برای دولت الکترونیکی امکان پذیر می کند.

 

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
این رشته با برنامه ریزی ، مدیریت و مهارت های فنی لازم برای هدایت و تبدیل سازمان های عمومی برای استفاده آزاد و فراگیر ، مبتکرانه ، انعطاف پذیر و مؤثر با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را در اختیار شما قرار می دهد. در زمینه هایی مانند طراحی و نوآوری خدمات الکترونیکی ، دموکراسی الکترونیکی ، حاکمیت الکترونیکی ، مهندسی مورد نیاز ، مدیریت فرایند تجارت و بهبود ، دانش عمیق از جمله تئوری ها و شیوه ها به شما ارائه می شود. و همچنین امنیت و حفظ حریم خصوصی در دولت الکترونیک ، معماری ICT ، ادغام سیستم ICT و مدیریت پروژه و تغییر.تمرکز خاصی روی هوش تجاری ، سیستم های پشتیبانی تصمیم و مدیریت داده های باز و بزرگ برای دولت الکترونیک دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021