۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی مدیریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک

این برنامه شامل  هر دو دوره ی تجارت و فناوری است. برنامه درسی این دانشگاه در زمینه ی مدریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک به گونه ای طراحی شده است که شما را در مسیر موفقیت شغلی با آموزش جامع و کامل در مدیریت استراتژیک سیستم های اطلاعاتی سوق دهد.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت سیستمهای اطلاعاتی استراتژیک
رشته ی مدیریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک، این رشته به شما کمک می کند تا مهارت های خود را در برنامه ریزی ، مدیریت و تکنیک مورد نیاز برای رهبری هر سازمان در دنیای پیچیده دیجیتال امروز توسعه دهید. تمرکز روی طراحی ، اجرای ، استفاده و تکامل سیستمهای اطلاعاتی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,400 دلار
ددلاین: شروع: August 30, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 15 واحد پروژه یا پایان نامه مستقل