x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی مدیریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک

این برنامه شامل  هر دو دوره ی تجارت و فناوری است. برنامه درسی این دانشگاه در زمینه ی مدریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک به گونه ای طراحی شده است که شما را در مسیر موفقیت شغلی با آموزش جامع و کامل در مدیریت استراتژیک سیستم های اطلاعاتی سوق دهد.

رشته تحصیلی :
رشته ی مدیریت سیستم های اطلاعاتی استراتژیک، این رشته به شما کمک می کند تا مهارت های خود را در برنامه ریزی ، مدیریت و تکنیک مورد نیاز برای رهبری هر سازمان در دنیای پیچیده دیجیتال امروز توسعه دهید. تمرکز روی طراحی ، اجرای ، استفاده و تکامل سیستمهای اطلاعاتی است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : استکهلم
هزینه ورودی : 90 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 13,400 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
شرایط :
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 15 واحد پروژه یا پایان نامه مستقل
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021

پیشنهادات مشابه