۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه اوپسالا کشور سوئد در رشته طراحی بازی های ویدیویی

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

رشته بازی سازی گونه‌ای از فرایند توسعه نرم‌افزار است که در آن، بازی‌های ویدئویی عرضه می‌شوند. این فرایند توسط توسعه‌دهنده بازی ویدئویی انجام شود. توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی ممکن است از یک نفر و یا یک تیم تشکیل شده باشد.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه اوپسالا
رتبه: ‎103
دانشگاه اوپسالا یکی از دانشگاه‌های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن‌ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به‌شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ پایه‌گذاری شده‌است. این دانشگاه حدود ۲۳۰۰۰ دانشجوی تمام وقت، و ۲۲۰۰ دانشجو دکترا دارد. بخاطر قدمت زیاد دانشگاه اوپسالا، کلکسیونهای مختلفی مثل سکه کابینه وجود دارد که متعلق به دانشگاه است. دانشکده های دانشگاه اوپسالا شامل: دانشکده الهیات دانشکده حقوق دانشکده هنر دانشکده زبان دانشکده علوم اجتماعی دانشکده علوم تربیتی دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی
رشته تحصیلی:
طراحی بازی های ویدئویی
طراحی بازی، هنر استفاده از اصول طراحی و زیبایی شناسی برای طراحی یک بازی برای سرگرمی، اهداف آموزشی و یا ورزش است. البته دانش بازی سازی امروزه در دیگر بخش های تعاملی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان بازی اهداف ، قواعد و چالشهایی را برای تعریف بازی های رومیزی، بازی های نقش آفرینی، ورزشی، بازی های ویدیویی، بازی های جنگی و یا شبیه سازها ایجاد می کنند تا بتوانند تعامل مطلوبی را بین شرکت کنندگان و تماشاگران احتمالی ایجاد کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اوپسالا
اعتبار دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,000 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5