۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه اوپسالا کشور سوئد در رشته آمار

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

علم آمار را می توان نوعی پیش گویی دانست که بر پایه اعداد و ارقام می باشد. به فردی می توان گفت آمار شناس که تمامی آن چه که در پیرامونش رخ می دهد را یادداشت کرده و با استفاده از این اطلاعات و مجموعه ای از اعداد و ارقام بتواند اتفاقات و حوادث پیش رو را پیش بینی نماید. بنابراین می توان علم آمار را نتیجه گیری از جزئیات و رسیدن به یک کل در نظر گرفت.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه اوپسالا
رتبه: ‎103
دانشگاه اوپسالا یکی از دانشگاه‌های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن‌ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به‌شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ پایه‌گذاری شده‌است. این دانشگاه حدود ۲۳۰۰۰ دانشجوی تمام وقت، و ۲۲۰۰ دانشجو دکترا دارد. بخاطر قدمت زیاد دانشگاه اوپسالا، کلکسیونهای مختلفی مثل سکه کابینه وجود دارد که متعلق به دانشگاه است. دانشکده های دانشگاه اوپسالا شامل: دانشکده الهیات دانشکده حقوق دانشکده هنر دانشکده زبان دانشکده علوم اجتماعی دانشکده علوم تربیتی دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی
رشته تحصیلی:
آمار
آمار رشته ای است که مربوط به جمع آوری ، سازماندهی ، تجزیه و تحلیل ، تفسیر و ارائه داده ها است. در استفاده از آمار برای یک حل یک مشکل علمی، صنعتی یا اجتماعی، رویه معمول این است که با یک جمعیت آماری یا یک مدل آماری که مورد بررسی قرار می گیرد، شروع شود. در این رشته شما با مباحث اصلی آماری و نحوه پیاده سازی داده ها در رشته ها دیگر آشنا خواهید شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اوپسالا
اعتبار دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 11,400 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90