x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اوپسالا سوئد در رشته ی علوم کامپیوتر

برنامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر ، به شما امکان می دهد تحصیلات خود را به دلخواه خود شخصی سازی و متناسب کنید. طیف گسترده ای از دوره های کامپیوتر این دانشگاه در بسیاری از زمینه های موضوعی مختلف توسط استادان در سطح بین المللی تدریس می شود و این امکان را به شما می دهد که بخشی از پیشگامان تحقیق و توسعه در این زمینه باشید.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : اوپسالا
هزینه ورودی : 90 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 14,550 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه اوپسالا
رتبه: ‎117
دانشگاه اوپسالا یکی از دانشگاه‌های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن‌ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به‌شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ پایه‌گذاری شده‌است. این دانشگاه حدود ۲۳۰۰۰ دانشجوی تمام وقت، و ۲۲۰۰ دانشجو دکترا دارد. بخاطر قدمت زیاد دانشگاه اوپسالا، کلکسیونهای مختلفی مثل سکه وجود دارد که متعلق به دانشگاه است.
شرایط :
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 90 واحد در علوم رایانه ، از جمله برنامه نویسی ، الگوریتم ها ، ساختار داده ها ، معماری رایانه و سیستم عامل ها و 30 واحد در ریاضیات
  • حداقل نمره ی 5.5 در هر بخش از آزمون آیلتس
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: January 15, 2021

پیشنهادات مشابه