۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اوپسالا سوئد در رشته ی مهندسی داده

علم داده ها در مورد استخراج دانش از مقادیر زیادی از داده ها است. استفاده عملی از این مهارت بسیار مهم و وسیع است ، از کمک به حل چالش های بزرگ اجتماعی عصر ما تا کمک به شرکت ها در همه مقیاس ها و در همه زمینه ها ، تأثیر و درآمد محصول آنها را هدف قرار داده و بهینه می کند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه اوپسالا
رتبه: ‎117
دانشگاه اوپسالا یکی از دانشگاه‌های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن‌ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به‌شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ پایه‌گذاری شده‌است. این دانشگاه حدود ۲۳۰۰۰ دانشجوی تمام وقت، و ۲۲۰۰ دانشجو دکترا دارد. بخاطر قدمت زیاد دانشگاه اوپسالا، کلکسیونهای مختلفی مثل سکه وجود دارد که متعلق به دانشگاه است.
رشته تحصیلی:
مهندسی داده
مهندسان داده وظیفه دارند روندهای موجود در مجموعه داده ها را بررسی کنند و الگوریتمها را برای داده های خام ایجاد کنند . این نقش در IT به مجموعه قابل توجهی از مهارتهای فنی ، از جمله دانش عمیق در زمینه طراحی پایگاه داده SQL و چندین زبان برنامه نویسی نیاز دارد. مهندسان داده اغلب برای ایجاد دسترسی آسانتر به داده های خام ، مسئولیت ایجاد الگوریتم ها را بر عهده دارند ، اما برای انجام این کار ، آنها باید اهداف شرکت یا مشتری را درک کنند. مهم است که در هنگام کار با داده ها اهداف تجاری داشته باشید ، به خصوص برای شرکت هایی که داده ها و بانکهای اطلاعاتی بزرگ و پیچیده را اداره می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اوپسالا
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 14,550 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 80 واحد در علوم رایانه(15 واحد علوم کامپیوتری شامل 5 واحد برنامه نویسی مقدماتی و 5 واحد علوم پایه ای کامپیوتر) و ریاضیات( 5 واحد آمار و احتمال، 25 واحد جبر خطی و حساب)
  • حداقل نمره ی 5.5 در هر بخش از آزمون آیلتس