x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اوپسالا سوئد در رشته ی مهندسی نرم افزار

این برنامه به شما فرصتی بی نظیر می دهد تا بتوانید آموزش های خود را به صورت ترکیبی و تخصصی درباره ی موضوع مورد نظر خود از همکار پیشرو آسیایی ما، دانشگاه ملی معمولی تایوان سفارشی و تخصص سازی نمایید. همچنین شما می توانید از دو دانشگاه فارغ التحصیل شوید. با زندگی و تحصیل در دو فرهنگ مختلف و برقراری ارتباط نزدیک با شهرها و مردم در دو کشور مختلف ، به پیشرفت شخصی و حرفه ای منجر می شود.

 

رشته تحصیلی :
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : اوپسالا
هزینه ورودی : 90 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 14,550 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه اوپسالا
رتبه: ‎117
دانشگاه اوپسالا یکی از دانشگاه‌های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن‌ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به‌شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ پایه‌گذاری شده‌است. این دانشگاه حدود ۲۳۰۰۰ دانشجوی تمام وقت، و ۲۲۰۰ دانشجو دکترا دارد. بخاطر قدمت زیاد دانشگاه اوپسالا، کلکسیونهای مختلفی مثل سکه وجود دارد که متعلق به دانشگاه است.
شرایط :
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 90 واحد در علوم رایانه ، از جمله برنامه نویسی ، الگوریتم ها ، ساختار داده ها ، معماری رایانه و سیستم عامل ها و 30 واحد در ریاضیات
  • حداقل نمره ی 5.5 در هر بخش از آزمون آیلتس
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: January 15, 2021

پیشنهادات مشابه