x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در موسسه فناوری فدرال زوریخ در رشته معماری

معماری فقط شامل ساخت و ساز نمی شود، همچنین شامل جستجوی راه حل های خلاقانه است که به موارد متضاد ساختمان ، نیازهای زندگی و کار ، اولویت های زیبایی شناختی و حفظ کیفیت خوب زندگی در محیط سازه می پردازد. هدف از برنامه کارشناسی ارشد معماری، گسترش دانش در رشته ی معماری، و تقویت رویکرد فردی و مستقل به طور فزاینده ای برای کار ، توسعه تفکر یکپارچه و دانشکده های خلاق ، و رسیدگی به تکالیف معماری در مقیاس بزرگتر است.

کشور: سوئیس
دانشگاه:
مؤسسه فناوری فدرال زوریخ
رتبه: ‎6
مؤسسه فناوری فدرال زوریخ، یکی از معتبرترین دانشگاه های اروپا و جهان است که در شهر زوریخ قرار دارد. درحال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ دانشجو از ۸۰ کشور جهان در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند.جایگاه این دانشگاه در بین برترین‌های جهان، در رشته‌های مهندسی، ردهٔ ۶ جهان و در رشته‌های علوم و ریاضیات، ردهٔ ۱۵ جهان می‌باشد. این دانشگاه برندهٔ ۲۱ جایزهٔ نوبل را در لوح افتخارات خود دارد که می‌توان از آلبرت اینشتین ، ریچارد ارنست و ریچارد اف. هک نام برد. دانشکده های دانشگاه فناوری فدرال زوریخ عبارتند از: دانشکده علوم پزشکی دانشکده دامپزشکی دانشکده هنر دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشکده حقوق دانشکده فلسفه دانشکده الهیات دانشکده علوم کاربردی
رشته تحصیلی:
ترکیبی از هنر، علوم، ریاضیات و دانش کسب و کار که برای برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز ساختمان ها مورد نیاز است. معماری علاوه بر تاثیرگذاری مستقیم در استحکام و زیبایی هر سازه، یکی از راه های اصلی شناخت تاریخ، فرهنگ، تمدن و پیشینه ملت ها محسوب می شود.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: زوریخ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,394 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 22, 2022 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
شرایط:
  • داشتن مدرک C1 آلمانی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱