x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در موسسه فناوری فدرال زوریخ در رشته مهندسی عمران

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران بر اساس دانش به دست آمده در برنامه لیسانس پایه گذاری می شود. دانشجویان دو مورد از شش زمینه موضوعی ممکن را انتخاب می کنند. طیف گسترده ای از برگزیدگان این موارد را تکمیل می کنند ، این امکان را می دهد که تخصص بیشتری داشته باشیم یا به حوزه وسیع تری از دانش گسترش پیدا کنیم. کار پروژه های مستقل و مقالات و سمینارها، روش های کاری را که در مهندسی عمران انتظار می رود تقویت می کند و باعث تقویت کار علمی می شود. پروژه های ساختمانی موضعی یا موضوعات تحقیقاتی معمولاً به عنوان نمونه مورد استفاده قرار می گیرند.

کشور: سوئیس
دانشگاه:
مؤسسه فناوری فدرال زوریخ
رتبه: ‎6
مؤسسه فناوری فدرال زوریخ، یکی از معتبرترین دانشگاه های اروپا و جهان است که در شهر زوریخ قرار دارد. درحال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ دانشجو از ۸۰ کشور جهان در مقاطع مختلف مشغول تحصیل هستند.جایگاه این دانشگاه در بین برترین‌های جهان، در رشته‌های مهندسی، ردهٔ ۶ جهان و در رشته‌های علوم و ریاضیات، ردهٔ ۱۵ جهان می‌باشد. این دانشگاه برندهٔ ۲۱ جایزهٔ نوبل را در لوح افتخارات خود دارد که می‌توان از آلبرت اینشتین ، ریچارد ارنست و ریچارد اف. هک نام برد. دانشکده های دانشگاه فناوری فدرال زوریخ عبارتند از: دانشکده علوم پزشکی دانشکده دامپزشکی دانشکده هنر دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشکده حقوق دانشکده فلسفه دانشکده الهیات دانشکده علوم کاربردی
رشته تحصیلی:
مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که به طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط فیزیکی و طبیعی ساخته شده از جمله جاده ها، پل ها، کانال ها، سدها، فرودگاه ها، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله، اجزای سازه ساختمان ها می پردازد. مهندسی عمران به طور سنتی به تعدادی از رشته های فرعی تقسیم می شود. این رشته پس از مهندسی نظامی، قدیمی ترین رشته مهندسی محسوب می شود.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: زوریخ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,670 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 22, 2022 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
شرایط:
  • داشتن مدرک C1 آلمانی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱