۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه فریبورگ سوئیس در رشته ی زیست شناسی

در طول سال اول ، دانشجویان مفاهیم اساسی ازجمله (زیست شناسی عمومی ، زیست شناسی ارگانیسم ها ، شیمی ، ریاضیات ، فیزیک) را می آموزند.

کشور: سوئیس
دانشگاه:
دانشگاه فریبورگ
رتبه: ‎606
دانشگاه فریبورگ، یک دانشگاه دولتی است که در شهر فریبورگ، سوئیس قرار دارد. ریشه تأسیس این دانشگاه به سال ۱۵۸۲ با عنوان کالج سنت میشل بر می‌گردد و در سال ۱۷۶۳ آکادمی حقوق در آن شکل گرفت و نهایتاً در سال ۱۸۸۹ تحت عنوان دانشگاه فریبورگ توسط پارلمان سوئیس در کانتون فریبورگ تأسیس شد. دانشگاه فریبورگ تنها دانشگاه دوزبانه سوئیس است که در آن همه کلاسها به هر دو زبان آلمانی و فرانسوی که دو زبان ملی کشور هستند تدریس می‌شود.
رشته تحصیلی:
رشته زیست شناسی
زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار جانداران، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی تعامل جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی دستگاه‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به هم وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید
زبان دوره: فرانسوی - آلمانی
منطقه: فریبورگ
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 52 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 1,021 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180