۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه فریبورگ سوئیس در رشته ی تاریخ

مطالعات این دوره مبتنی بر همکاری نزدیک بین چهار دوره باستان ، قرون وسطا ، دوران مدرن و دوران معاصر است. از طریق دوره های مکمل یا مشترک ، دانشجویان در طی دو سال اول تحصیل خود ، آموزش می بینند که تاریخ را از منظر مقایسه ای ، متنوع و چند فرهنگی مشاهده کنند.

کشور: سوئیس
دانشگاه:
دانشگاه فریبورگ
رتبه: ‎606
دانشگاه فریبورگ، یک دانشگاه دولتی است که در شهر فریبورگ، سوئیس قرار دارد. ریشه تأسیس این دانشگاه به سال ۱۵۸۲ با عنوان کالج سنت میشل بر می‌گردد و در سال ۱۷۶۳ آکادمی حقوق در آن شکل گرفت و نهایتاً در سال ۱۸۸۹ تحت عنوان دانشگاه فریبورگ توسط پارلمان سوئیس در کانتون فریبورگ تأسیس شد. دانشگاه فریبورگ تنها دانشگاه دوزبانه سوئیس است که در آن همه کلاسها به هر دو زبان آلمانی و فرانسوی که دو زبان ملی کشور هستند تدریس می‌شود.
رشته تحصیلی:
رشته تاریخ
به نوشتار مکتوب از وقایع و اتفاقات ثبت شده در هر کشور و یا در سطح جهانی، تاریخ می گویند. رشته تاریخ به کشف، جمع آوری، سازماندهی، ارائه و تفسیر اطلاعات در مورد این رویدادها که در نهایت به مکتوبات تاریخی تبدیل می شوند. البته خواندن تاریخ تنها به این مسائل محدود نمی شود و بررسی نوار این اتفاقات نیاز به دانش و اشراف به مسائل روز و گذشته دنیا دارد.
زبان دوره: فرانسوی - آلمانی
منطقه: فریبورگ
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 52 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 1,021 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180