۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه فریبورگ سوئیس در رشته ی حقوق

حداقل دو سال در مورد حوزه های فردی حقوقی می آموزید.
تدریس شامل سخنرانی ها و همچنین آموزش های بیشماری است که در آن دانشجویان در مورد تجزیه و تحلیل ، راه حل و انتقاد از موضوعات حقوقی مشخص ، به صورت تعاملی و در گروه های کوچک یاد می گیرند.

کشور: سوئیس
دانشگاه:
دانشگاه فریبورگ
رتبه: ‎606
دانشگاه فریبورگ، یک دانشگاه دولتی است که در شهر فریبورگ، سوئیس قرار دارد. ریشه تأسیس این دانشگاه به سال ۱۵۸۲ با عنوان کالج سنت میشل بر می‌گردد و در سال ۱۷۶۳ آکادمی حقوق در آن شکل گرفت و نهایتاً در سال ۱۸۸۹ تحت عنوان دانشگاه فریبورگ توسط پارلمان سوئیس در کانتون فریبورگ تأسیس شد. دانشگاه فریبورگ تنها دانشگاه دوزبانه سوئیس است که در آن همه کلاسها به هر دو زبان آلمانی و فرانسوی که دو زبان ملی کشور هستند تدریس می‌شود.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: فرانسوی - آلمانی
منطقه: فریبورگ
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 52 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 1,021 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180