۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه آنکارا ترکیه در رشته ی علوم سیاسی

این یک برنامه منحصر به فرد در سیستم آموزش عالی ترکیه است. نمونه هایی از این برنامه اغلب در کشورهایی مانند سیستم آموزش آنگلوساکسون وجود دارد که رقابت و کارآفرینی را در اولویت قرار می دهد. برنامه درسی این رشته دوره هایی را برای همه شاخه های علوم اجتماعی ارائه می دهد. از این نظر ، این برنامه با هدف آموزش ماموران دولتی کاملاً مجهز مطابق با ضرورت های زمان انجام می شود.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
رتبه: ‎625
دانشگاه آنکارا (به ترکی استانبولی: Ankara Üniversitesi) یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه است که در شهر آنکارا قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۴۶ تأسیس شد. این دانشگاه ۴۰ برنامه فنی و حرفه ای، ۱۲۰ برنامه کارشناسی و ۱۱۰ برنامه تحصیلات تکمیلی را اراپه می‌دهد. دانشگاه آنکارا در مجموع ۶۵۳۵۰ دانشجو دارد که در این میان ۳۱۲۷ دانشجوی بین‌المللی علاقمند به تحصیل در ترکیه در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند همچنین در رتبه‌بندی برترین دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۹ که توسط مؤسسه QS انجام شده‌است دانشگاه آنکارا در بین ۱۰۰۰ دانشگاه برتر قرار دارد و هفتمین دانشگاه برتر ترکیه می‌باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم سیاسی
علم سیاست مدرن بخشی از علوم اجتماعی است که با مطالعهٔ دولت، حکومت و سیاست در ارتباط است. ارسطو این علم را به عنوان مطالعهٔ حکومت تعریف می‌کند. این علم بسیار زیاد با سیاست در عرصهٔ نظر و در میدان عمل، تحلیل نظام‌های سیاسی و رفتارهای سیاسی سر و کار دارد. اندیش مندان سیاسی خود را درگیر در شناسایی ارتباطات اساسی میان شرایط و تحولات سیاسی می‌بینند و از طریق این کار سعی در ساختن اصولی اساسی برای منظم کردن علم سیاست و پیش‌بینی کارهای سیاسی در جای جای دنیا دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: امنیت
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,539 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: December 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 9, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15