۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد کار 🔗 کار در ترکیه

کار در شرکت Atos استانبول ترکیه برای مدیریت پروژه

آتوس با بیش از 110،000 کارمند در 73 کشور جهان و درآمد سالانه بیش از 11 میلیارد یورو ,رهبر جهانی در تحولات دیجیتال است. این گروه شریک فناوری اطلاعات در سراسر جهان برای بازی های المپیک و پارالمپیک است و تحت مارک های Atos ، Atos Syntel و Unify فعالیت می کند. Atos یک Societas Europaea است که در فهرست سهام CAC40 پاریس درج شده است.

کشور: ترکیه
نوع مهارت:
مدیر ارشد پروژه
مدیر ارشد پروژه به فردی متخصص اطلاق می‌شود، که در زمینه مدیریت پروژه فعالیت می‌کند و وظیفه وی برنامه‌ریزی و هدایت پروژه، در چهارچوب مثلث مدیریت پروژه (زمان، هزینه و کیفیت لازم) برای ایجاد نتایج مشخص می‌باشد. مدیر پروژه فعالیت‌های برنامه‌ریزی، سازماندهی، نظارت بر اجرا و هدایت را بر عهده دارد و سعی دارد تا با استفاده درست از منابع، نتایج مشخص و مورد انتظار را با هزینه توافق‌شده در زمان مشخص تحویل دهد. به بیان دیگر مدیر پروژه با بکارگیری دانش، مهارتها، ابزار و تکنیک‌های مدیریت پروژه (همچون ساختار شکست کار، روش مسیر بحرانی و مدیریت ارزش کسب شده) در اداره جریان اجرای فعالیتها، به رفع نیازها و انتظارات متولیان از اجرای پروژه کمک می‌کند. مدیر پروژه در اجرای این مهم از دو بازوی برنامه‌ریزی و کنترل بهره می‌گیرد. محل کار مدیر کنترل پروژه اغلب در شرکت‌ها و سازمان‌ها یا محل پروژه می‌باشد.
نام شرکت: Atos
منطقه: استانبول
میزان پیشنهاد: 52,516 دلار
شرایط:
  • مجوز PMP لازم است
  • مهارت گفتاری و نوشتاری عالی انگلیسی
  • تجربه در ابزارهای مدیریت پروژه (MS Project ، JIRA و غیره)
  • تجربه در مدیریت مالی پروژه ترجیحا تجربه قبلی در انتقال و تحول در پروژه ها مدرک مجوز در کامپیوتر ، نرم افزار یا مهندسی الکترونیک یا مدرک کارشناسی ارشد در برنامه های مربوط به فناوری اطلاعات تمرکز مشتری
  • اخلاق حرفه ای؛ کار تیمی؛ ارتباط موثر؛ رهبری
  • محدودیتی برای مسافرت نیست