x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوچ ترکیه در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر

برنامه علوم و مهندسی کامپیوتر از دانشگاه کوچ با هدف ارائه آموزش پیشرفته و تجربه تحقیقاتی برتر در مهندسی کامپیوتر یا مهندسی برق و کامپیوتر ارائه داده شده است.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
دانشگاه کوچ
رتبه: ‎451
دانشگاه کوچ یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در شهر استانبول است که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد. از زمان تأسیس ، دانشگاه كوچ به یكی از دانشگاه های پیشرو در ترکیه تبدیل شده است و آموزش در سطح جهانی ارائه می دهد. این دانشگاه به تعهد در برتری و برنامه های رفاهی بسیار معروف است که موجب جذب اساتید بین المللی معتبر ازسراسر جهان شده است. هیئت علمی این دانشگاه، شامل محققان برجسته ترکیه و دکترا می باشد که از موسسات تحقیقاتی نخبگان از سراسر جهان جذب شده اندو مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در ترکیه است. دانشگاه کوچ رکورد قابل توجهی در تحقیقات داشته است.
رشته تحصیلی:
فیزیک
فیزیک علمی است که سعی در درک قوانین طبیعت و رابطه انرژی و ماده دارد. با این حال، بهتر است که فیزیک را به عنوان یک روش تفکر تعریف کنیم نه به عنوان یک حرفه. فیزیک تقریبا به همه مباحث می پردازد ، از ذرات زیر اتمی تا سیاه چاله ها و ساختار کلی جهان. فیزیکدانان با استفاده از فرمول های ریاضی سعی در توضیح تئوری های خود و پیش بینی های لازم دارند. قوانین فیزیک در زمینه هایی مانند مهندسی ، ارتباطات ، زیست شناسی و الکترونیک اعمال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استانبول
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱