x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوچ ترکیه در رشته میکروبیولوژی پزشکی

دوره میکروبیولوژی پزشکی از دانشگاه Koc آموزش کامل را به فارغ التحصیلانی که قصد دارند در زمینه میکروبیولوژی پزشکی کار کنند یا ادامه برنامه های دکترا در همان حوزه را ارائه می دهند ، ارائه می دهد. از کاندیداهای این برنامه با مدرک لیسانس در علوم بهداشتی و علوم زیست شناسی انتظار می رود با توجه به آخرین رویکردهای فن آوری ، با ترکیبی از دانش نظری و مهارتهای عملی در روشها و کاربردهای آزمایشگاهی مجهز شوند.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
دانشگاه کوچ
رتبه: ‎451
دانشگاه کوچ یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در شهر استانبول است که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد. از زمان تأسیس ، دانشگاه كوچ به یكی از دانشگاه های پیشرو در ترکیه تبدیل شده است و آموزش در سطح جهانی ارائه می دهد. این دانشگاه به تعهد در برتری و برنامه های رفاهی بسیار معروف است که موجب جذب اساتید بین المللی معتبر ازسراسر جهان شده است. هیئت علمی این دانشگاه، شامل محققان برجسته ترکیه و دکترا می باشد که از موسسات تحقیقاتی نخبگان از سراسر جهان جذب شده اندو مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در ترکیه است. دانشگاه کوچ رکورد قابل توجهی در تحقیقات داشته است.
رشته تحصیلی:
میکروبیولوژی پزشکی شاخه‌ای از میکروبیولوژی و پزشکی است که به مطالعه میکروارگانیسم‌هایی که در پزشکی اهمیت دارند و قادر به ایجاد بیماری‌های عفونی در انسان هستند، می‌پردازد. میکروبیولوژی پزشکی شامل مطالعه بیماری‌زایی و اپیدمیولوژی میکروبی مرتبط با مطالعه پاتولوژی و ایمونولوژی بیماری‌ها است. این شاخه از میکروبیولوژی از علومی است که به‌طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته و به دلیل اهمیت فراوان آن در پزشکی، به چند شاخه تقسیم شده‌است. همراه با ارائه دانش و درک عمیق از ماهیت پاتوژن، این سیر مطالعه در چندین نوآوری ایمونولوژیکی در زمینه علوم پزشکی به کار گرفته شده‌است. میکروب‌ها مرتب در حال تکامل و تغییر هستند و هزاران نسل جدید را در هر سال تولید می‌کنند. به این ترتیب عدم تقارنی در تکامل بشر و انگل‌ها و میکروب‌های آن پدید می‌آید که تنها علاج آن تکامل دانش میکروبیولوژی پزشکی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استانبول
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱