x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوچ ترکیه در رشته ژنتیک و زیست شناسی مولکولی

برنامه ژنتیک و زیست شناسی مولکولی از دانشگاه Koc دانشجویان را برای مشاغل در زمینه هایی از جمله: آکادمی ، کشف و توسعه دارویی ، بیوتکنولوژی ، علوم محیطی ، کنترل کیفیت مواد غذایی و پزشکی قانونی آماده می کند. این برنامه، دوره های زیست شناسی سلولی و مولکولی پیشرفته و همچنین دوره های انتخابی در بخش های مانند زیست شناسی سرطان ، علوم اعصاب و بیوانفورماتیک را ارائه می دهد.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
دانشگاه کوچ
رتبه: ‎451
دانشگاه کوچ یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در شهر استانبول است که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد. از زمان تأسیس ، دانشگاه كوچ به یكی از دانشگاه های پیشرو در ترکیه تبدیل شده است و آموزش در سطح جهانی ارائه می دهد. این دانشگاه به تعهد در برتری و برنامه های رفاهی بسیار معروف است که موجب جذب اساتید بین المللی معتبر ازسراسر جهان شده است. هیئت علمی این دانشگاه، شامل محققان برجسته ترکیه و دکترا می باشد که از موسسات تحقیقاتی نخبگان از سراسر جهان جذب شده اندو مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در ترکیه است. دانشگاه کوچ رکورد قابل توجهی در تحقیقات داشته است.
رشته تحصیلی:
زیست‌شناسی مولکولی، مطالعهٔ زیست‌شناسی در سطح مولکولی است. این حوزه دارای وجوه مشترکی با زیست‌شناسی، شیمی، و به‌طور خاص، با علم ژنتیک و بیوشیمی است. زیست‌شناسی مولکولی، علم استنباط برهم‌کنش‌های مولکولیِ فعالیت‌های بیولوژی در بین سیستم‌های مختلف درون سلولی است که شامل ارتباطات بین DNA, RNA، پروتئین و بیوسنتز آن‌ها می‌باشد.به‌علاوه، چگونگی تنظیم این برهم‌کنش‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱