۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فنی خاورمیانه ترکیه در رشته علوم تربیتی

در این دوره تحصیلی دانش و مهارت های لازم برای دانشجویانی که قصد دارند در رشته علوم تربیتی به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکتری و یا ورود به بازار کار در این رشته تحصیلی بپردازند، ارائه می شود. 

کشور: ترکیه
دانشگاه:
رتبه: ‎601
دانشگاه فنی خاورمیانه که به اختصار با نام METU شناخته می شود یکی از بهترین دانشگاه های ترکیه و خاورمیانه است و هرساله دانشجویان زیادی برای ورود به این دانشگاه درخواست می دهند. این دانشگاه در سال 1956 با هدف بالا بردن سطح علمی ترکیه و دیگر کشورهای خاورمیانه در آنکارا تاسیس شد. هدف اصلی این دانشگاه تربیت نیروی متخصص و مجرب در زمینه های علوم اجتماعی و طبیعی بود. از ویژگی های این دانشگاه که آن را از سازی دانشگاه ها متمایز می کند، متد های آموزشی جدید در جهت پیشرفت هرچه بیشتر علوم اجتماعی و طبیعی است و از این رو این دانشگاه در جدید ترین و روز ترین متد های آموزی پیشتاز است. دانشگاه METU دارای 5 دانشکده با عناوین معماری، مهندسی، علوم آموزشی، علوم پایه و اقتصاد و علوم مدیریتی می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته تربیت مدرس (پداگوژی)
تربیت مدرس یا پداگوژی به طور معمول با اشاره به نظریه ها و عملیات یادگیری با رویکرد های آموزشی شناخته می شود و به چگونگی اثرگذاری و نفوذ پذیری آن در توسعه و پیشرفت های اجتماعی، سیاسی، روانشناختی یادگیرندگان در یک رشته تحصیلی می پردازد. پداگوژی به عنوان یک رشته تحصیلی در نظر گرفته می شود و مطالعه دانش و مهارت های مورد اجرا در محتوای آموزشی و تعاملات حاصل در طول بازه یادگیری، تعریف می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنکارا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 340 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 18, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 25, 2021
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل نمره GRE: 149
شرایط:
  • ارائه انگیزه نامه و توصیه نامه