۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

دوره آماده سازی آزمون GRE در آکادمی پوزا شهر آنکارا ترکیه

GRE چیست؟
آزمون GRE و نتیجه آن مبنای مناسبی برای پذیرش شما در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها می باشد. اکثر دانشگاه های برتر دنیا این آزمون را به رسمیت می شناسند و شما می توانید با ارائه مدرک و نمره GRE خود، برای گرفتن پذیرش دانشگاه اقدام کنید.

GO2TR در همکاری با آکادمی پوزا ترکیه که یکی از بهترین موسسات آموزشی ترکیه برای آمادگی جهت شرکت در امتحانات شناخته شده بین المللی است، دوره هایی را برای شما درنظر گرفته است تا بتوانید هرچه سریعتر دانش خود را به سطح مطلوب برسانید. آکادمی پوزا علاوه بر آموزش، به شما در آماده سازی برای امتحان، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ترکیه و حتی دریافت اقامت در ترکیه کمک خواهد کرد.

دوره آماده سازی آزمون GRE، شما را برای ورود به دانشگاه های برتر ترکیه و دنیا در مقطع فوق لیسانس آماده می کند. شرکت در آزمون GRE می تواند کمی برای شما مشکل ساز باشد، به همین دلیل GO2TR و آکادمی پوزا ترکیه با این دوره علاوه بر آماده سازی شما برای شرکت در این آزمون، دوره های زبان انگلیسی و ترکی را نیز در نظر گرفته اند تا برای تحصیل آمادگی های لازم را داشته باشید.

دوره آمادگی برای آزمون GRE بسته به دانش زبانی شما می تواند از 2 الی 6 ماه زمان ببرد.

شروع دوره: ماه های ژوئن، سپتامر و ژانویه

هزینه این دوره در حالت عادی 5,000 دلار می باشد ولی GO2TR برای شما تخفیف 500 دلاری خواهد گرفت.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
آکادمی پوزا
رتبه: ‎+1000
آکادمی پوزا در شهر آنکارا ترکیه برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه های ترکیه و یا کشور های دیگر، دوره های آموزشی از جمله زبان انگلیسی و ترکی، دوره های آمادگی برای شرکت در آزمون های SAT، YOS, GRE و GMAT برگزار می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنکارا
موضوع دوره: دوره آمادگی آزمون GRE
طول دوره: 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 4,500 دلار