۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

دوره آماده سازی آزمون SAT در آکادمی پوزا شهر آنکارا ترکیه

برای ورود به دانشگاه های ترکیه و دیگر کشورها، و تحصیل به زبان ترکی یا انگلیسی شما نیاز به شرکت در آزمون SAT دارید. GO2TR در همکاری با آکادمی پوزا ترکیه که یکی از بهترین موسسات آموزشی ترکیه برای آمادگی جهت شرکت در امتحانات شناخته شده بین المللی است، دوره هایی را برای شما درنظر گرفته است تا بتوانید هرچه سریعتر دانش خود را به سطح مطلوب برسانید. آکادمی پوزا علاوه بر آموزش، به شما در آماده سازی برای امتحان، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ترکیه و حتی دریافت اقامت در ترکیه کمک خواهد کرد.

دوره آماده سازی آزمون SAT، شما را برای ورود به دانشگاه های برتر ترکیه آماده می کند. شرکت در آزمون SAT می تواند کمی برای شما مشکل ساز باشد، به همین دلیل GO2TR و آکادمی پوزا ترکیه با این دوره علاوه بر آماده سازی شما برای شرکت در این آزمون، دوره های زبان انگلیسی و ترکی را نیز در نظر گرفته اند.

این دوره در دو حالت عادی و فشرده برگزار می شود.
دوره فشرده: برای دانشجویانی که می خواهند در یکی از چهار امتحان SAT شرکت کنند و زمان کمی برای آمادگی دارند، در دوره 3 ماهه که هفته ای 36 ساعت کلاس در آن گنجانده شده است، می توانند شرکت کنند. 
دوره عادی: دانشجویان در این دوره 6 الی 7 ماهه هفته ای 24 ساعت کلاس درسی شرکت خواهند کرد و در نهایت نیز آماده سازی برای آزمون را پشت سر خواهند گذاشت.

نکته: برای این دوره ها، زبان ترکی و زبان انگلیسی نیز تدریس می شود.

مزیت SAT در برابر آزمون YOS ، پذیرفتن آن توسط دانشگاه های کشورهای دیگر دنیا می باشد. 

شروع دوره : ماه های سپتامر، ژانویه و ژوئن

هزینه این دوره در حالت عادی 5,000 دلار می باشد ولی GO2TR برای شما تخفیف 500 دلاری خواهد گرفت.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
آکادمی پوزا
رتبه: ‎+1000
آکادمی پوزا در شهر آنکارا ترکیه برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه های ترکیه و یا کشور های دیگر، دوره های آموزشی از جمله زبان انگلیسی و ترکی، دوره های آمادگی برای شرکت در آزمون های SAT، YOS, GRE و GMAT برگزار می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آنکارا
موضوع دوره: دوره آمادگی آزمون SAT
طول دوره: 7 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 4,500 دلار