۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

دوره آموزش زبان ترکی در آکادمی پوزا شهر آنکارا ترکیه

برای ورود به دانشگاه های ترکیه و تحصیل به زبان ترکی شما نیاز به ارائه مدرک زبان ترکی دارید. GO2TR در همکاری با آکادمی پوزا ترکیه که یکی از بهترین موسسات آموزشی ترکیه برای آمادگی جهت شرکت در امتحانات شناخته شده بین المللی است، دوره هایی را برای شما درنظر گرفته است تا بتوانید هرچه سریعتر دانش خود را به سطح مطلوب برسانید. آکادمی پوزا علاوه بر آموزش، به شما در آماده سازی برای امتحان، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ترکیه و حتی دریافت اقامت در ترکیه کمک خواهد کرد.

دوره زبان ترکی در آکادمی پوزا شما را از صفر تا سطح C1 زبان ترکی آموزش می دهد. در انتهای این دوره شما می توانید برای دریافت مدرک زبان ترکی در آزمون تومر (Tomer) شرکت کنید و با کمک متخصصان آکادمی پوزا، آمادگی لازم جهت شرکت در این امتحان و دریافت نمرات مطلوب را داشته باشید.

دوره عادی (standard) کلاس های زبان ترکی این آکادمی هفته ای بیش از 6 ساعت خواهد بود و بسته به دانش اولیه شما نسبت به زبان ترکی این دوره 6 الی 7 ماه زمان خواهد برد.

امکان ثبت نام در این دوره در طول سال وجود دارد و GO2TR شما را در یکی از ترم های سپتامر، ژانویه و یا ژوئن ثبت نام می کند.

هزینه های این دوره بسته به دانش اولیه زبان ترکی شما متفاوت خواهد بود، برای اطلاع از این هزینه ها با ما تماس بگیرید.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
آکادمی پوزا
رتبه: ‎+1000
آکادمی پوزا در شهر آنکارا ترکیه برای آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه های ترکیه و یا کشور های دیگر، دوره های آموزشی از جمله زبان انگلیسی و ترکی، دوره های آمادگی برای شرکت در آزمون های SAT، YOS, GRE و GMAT برگزار می کند.
زبان دوره: ترکی استانبولی
منطقه: آنکارا
موضوع دوره: فراگیری زبان ترکی
طول دوره: 7 ماه