۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در ترکیه

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه یدی تپه ترکیه در رشته طراحی مد و پارچه

این دوره تحصیلی با هدف آموزش و معرفی طراحانی در زمینه مد را دارند که توانایی طراحی تمام عناصر لباس را دارند و لوازمی را در اختیار دارند که جلوه ای کامل از مد ایجاد می کند. عنصر حیاتی لباس و لوازم جانبی ، سطح پارچه ، می تواند بین مفهوم ، مجموعه و یک ظاهر طراحی شده ارتباط برقرار کند.

کشور: ترکیه
دانشگاه:
رتبه: ‎+1000
دانشگاه یدی تپه یکی از دانشگاه های خصوصی استانبول در ترکیه است که در سال 1996 توسط بنیاد آموزش و فرهنگ استانبول تاسیس گردید. بنابر ادعای این دانشگاه، این موسسه آموزشی یکی از 27 دانشگاه بزرگ ترکیه است. هدف از این دانشگاه آموزش گروه جوان از افراد روشنفکر است که به طور کامل توانایی پاسخگوئی به خواسته های دنیای مدرن هستند و به آرمان های سکولاریسم و پیشرفت و خلاقیت پایبند هستند. برنامه های آموزشی دانشگاه یدی تپه بر اساس دستیابی به این هدف با توجه به تحولات سریع جهانی قرن بیست و یکم متمرکز شده است. دانشگاه یدی تپه دارای یک پردیس اصلی در قسمت آسیایی استانبول در Kayisdagi می باشد و بیشتر بخش های این دانشگاه در همین پردیس قرار دارند که شامل 319 کلاس درس، 22 سالن سخنرانی، 32 آزمایشگاه کامپیوتر، 74 آزمایشگاه حرفه های برای رشته های معماری، ارتباطات و دو استودیوی حرفه ای عکاسی می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی مد
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استانبول
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 9,500 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 16, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 14
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی که توسط ÖSYM برگزار می شود
  • شرکت در آزمون استعداد تحصیلی