۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد سرمایه‌گذاری 🔗 سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری خرید ویلا در ترکیه

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

ویلایی لوکس و منحصر به فرد که دارای 4 اتاق خواب بزرگ و زیبا و 2 اتاق خواب گه دارای حمام اختصاصی بزرگ ، دستگاه تهویه مطبوع،
تلویزیون هوشمند ، DVD و WIFIیخچال / فریزر ، آب سردکن
استخر اختصاصی ، پارکینگ در رانندگی یا کنار جاده،  ماشین لباسشویی ، امکانات اتوکشی،  اجاق مایکروویو و فن، ماشین ظرفشویی می باشد.
طبقه همکف
طبقه همکف دارای یک اتاق نشیمن بزرگ و روشن با دو مبل ، تلویزیون هوشمند است و به آشپزخانه / ناهارخوری منتهی می شود.آشپزخانه مجهز دارای فضای کافی برای کار است  فضای آشپزخانه دارای شیشه های کف تا سقف استدیوارهایی با چشم اندازهای خارق العاده از مدیترانه و اگر دوست داریدبیرون غذا می خورید ، یک میز سنگ مرمر در زیر آلاچیق وجود دارد که سایه ایجاد می کند

طبقه اول
با رسیدن به طبقه اول خواهید رسید به جایی که دو مبل و یک منطقه فرش شده برای استراحت ، خواندن یا فقط گوش دادن به موسیقی وجود دارد. یک اتاق دوقلو بزرگ با دوش حمام وجود دارد ، اتاق خواب به بالکن بزرگ خود باز می شود که دارای چشم اندازهای شگفت انگیز از کالکان و مدیترانه در فاصله دور است ، در غروب خورشید نیز منظره ای دیدنی است!
در همان طبقه اتاق خواب دونفره مستر ، یک اتاق بزرگ با یک تخت دونفره و درهای پاسیو روی بالکن اختصاصی آن با چشم اندازهای زیبا قرار دارد. یک حمام اختصاصی بزرگ و فضای کمد زیادی وجود دارد.

پشت بام 
همانطور که به طبقه آخر می روید اتاق خواب بزرگ دیگری و حمام اختصاصی آن را در زیر بام خواهید دید. دری است که به سمت تراس بام منتهی می شود و در آن می توانید بنشینید و از غروب خورشید لذت ببرید ، مناظر از اینجا کاملاً دیدنی است.

کشور: ترکیه
حداقل سرمایه: 303,652 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز: