۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد سرمایه‌گذاری 🔗 سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری، خرید ویلا در ترکیه

این ملک به طور خلاصه دارای 3 اتاق خواب دو نفره ، 3 حمام ، یک آشپزخانه اوپن ، تاق نشیمن، غذاخوری ، یک حمام و سونا ، باغ های بزرگ و یک استخر خصوصی است.
این ویلا فوق العاده که در مکانی آرام و با چشم انداز زیبا از کوه واقع شده است. این ویلا با مساحت چشمگیر 475 مترمربع و 180 متر مربع فضای زندگی ، فضای کافی برای خانواده و دوستانش را دارد  یا می تواند یک خانه تعطیلات خانوادگی خارق العاده ایجاد کند. ویلا از طریق ورودی اختصاصی خود قابل دسترسی است ، محوطه آن باغ های سرسبز و مجهز زیبا و سنگفرش های طبیعی است همچنین دارای پارکینگ خارج از جاده به جلوی ویلا است.
ورودی ویلا از طریق یک درب ورودی ایمن و به یک سالن ورودی چشمگیر انجام می شود که به داخل آشپزخانه ،اتاق نشیمن با طرح باز منتهی می شود.این اتاق چشمگیر دارای یک اتاق ناهار خوری و سالن استراحت است که هر دو به اندازه کافی برای چیدمان های مختلف و چیدمان غذا مناسب هستند.آشپزخانه مدرن است و دارای کابینت های دیواری و کف با فضایی برای وسایل داخلی است.در طبقه همکف درهای شیشه ای پاسیو دیده می شود که به بیرون از استخر و باغ نگاه می کنند و به یک تراس مسقف بزرگ منتهی می شوند که مکان مناسبی برای صرف غذا است.
همچنین این خانه بسیار زیبا دارای سه اتاق خواب بزرگ ، سه حمام شخصی می باشد.

کشور: ترکیه
حداقل سرمایه: 315,531 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز: