x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی-لیسانس در دانشگاه Abertay University در انگلستان در رشته جرم شناسی

رشته جرم شناسی در دانشگاه آربرتی شما را با موضوعات اصلی کیفری آشنا می کند و درک شما از رابطه بین جرم ، جامعه ، سیاست ، رسانه ها و سیاست عدالت کیفری را شکل می دهد. 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه آبرتای
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه در سال 1994 در داندی اسکاتلند تاسیس شد.در حال حاضر حدود 4 هزار دانشجو در این مرکز در حال تحصیل اند.این دانشگاه دارای چهار دانشکده با عنوان های دانشکده طراحی و انفورماتیک، دانشکده علوم کاربردی، دانشکده تجارت ، حقوق و علوم اجتماعی و دانشکده تحصیلات تکمیلی می باشد.دانشگاه آبرتای رتبه 103 را در میان دانشگاه های انگلستان دارد.
رشته تحصیلی:
جرم‌شناسی
جرم شناسی شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که در آن، طبیعت، وسعت، علت و کنترل رفتار مجرمانه در فرد و جامعه، نهادهای کنترل‌کننده و سازمان‌های اصلاح‌کننده مورد بحث قرار می‌گیرند. جرم‌شناسی یک علم میان‌رشته‌ای در علوم رفتاری است و به خصوص توسط مطالعات جامعه‌شناسی (به خصوص جامعه‌شناسی انحراف)، مردم‌شناسی اجتماعی و روانشناسی و همچنین نوشتارهایی در حقوق تأمین می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: داندی
طول دوره: چهارسال
مبلغ دقیق شهریه: 18,633 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,023 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • All applicants must have passes in English and Maths - National 5 English grade C or GCSE grade C/4 or equivalent. National 4 Maths or Lifeskill Maths (Pass) or National 5 numerate subject as such Biology, Chemistry or Physics at C.
  • ایرانی ها باید ویزای دانشجویی و مجوز کار در کشور انگلستان را داشته باشند.
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱