x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه بیرمنگام سیتی انگلستان در رشته طراحی مد

اگر علاقمند به پیشرفت شغلی در زمینه مد و فشن هستید این دوره عملی مناسب شماست. در این دوره شما با ادامه رویکرد حرفه ای، تمام مهارت ها و دانش لازم را برای تقویت خلاقیت و سبک شخصی خود می آموزید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه بیرمنگام سیتی
رتبه: ‎79
دانشگاه بیرمنگام واقع در شهر بیرمگام انگستان در ابتدا به عنوان دانشکده هنر که در سال 1843 تاسیس شد. در سال 1971 به دانشکده پلی تکنیک تغیر و در سال 1992 به دانشگاه ارتقا یافت.
رشته تحصیلی:
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بیرمنگام
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,002 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 95
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 12
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021