۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بورن ماوث انگلستان در رشته مدیریت فناوری اطلاعات

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه مدیریت استراتژیک کلی فرایندهای وابسته به فناوری را در سازمانها انجام دهید؟
در دنیای مدرن ، فناوری اطلاعات برای پشتیبانی از عملیات در حال انجام تقریباً کلیه مشاغل و سازمانها ضروری است ، بنابراین استفاده و مدیریت موثر فناوری برای موفقیت هر تجارت اقتصادی بسیار مهم است.این دوره در زمینه دریافت اطلاعات لازم برای ورود به حوزه ی کار به شما کمک میکند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه بورن ماوث
رتبه: ‎701-750
دانشگاه بورن ماوث در سال 1992 در پول تاسیس شد.این دانشگاه در حال حاضر حدود 17 هزار دانشجو در حال تحصیل دارد.این مرکز آموزشی دارای 4 دانشکده علوم و فنون، دانشکده رسانه و ارتباطات، دانشکده بهداشت و علوم اجتماعی و دانشکده مدیریت می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پول
طول دوره: 3 سال
هزینه خدمات اضافی: 1,052 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 18,582 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • امتیاز 120-104 در UCAS
  • نمرات بالای 4 در ریاضیات و انگلیسی در GCSE
  • سابقه تحصیلی با نمرات خوب
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن