۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه بورن ماوث انگلستان در رشته علوم داده و هوش مصنوعی

این دوره، اطلاعاتی در زمینه روش ها و فرآیندهای مختلفی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید علوم داده و راه حل های هوش مصنوعی را برای مشکلات در دنیای واقعی با تجزیه و تحلیل استفاده کنید. شما در این دوره در مورد پیشرفت های اخیر در زمینه های علوم داده و هوش مصنوعی ، از جمله پیشرفته ترین ابزارها برای انجام تجزیه و تحلیل ها و آزمایش ها ، برای ایجاد تصمیم گیری و اتوماسیون مبتنی بر داده ها ، می آموزید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه بورن ماوث
رتبه: ‎701-750
دانشگاه بورن ماوث در سال 1992 در پول تاسیس شد.این دانشگاه در حال حاضر حدود 17 هزار دانشجو در حال تحصیل دارد.این مرکز آموزشی دارای 4 دانشکده علوم و فنون، دانشکده رسانه و ارتباطات، دانشکده بهداشت و علوم اجتماعی و دانشکده مدیریت می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم داده و هوش مصنوعی
رشته مهندسی کامپیوتر به طراحی و ساخت روش های مختلف جهت استفاده کارآمد از کامپیوتر می پردازند. دانشجویان این رشته در زمینه تحلیل و طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی، تعمیر، اصلاح و توسعه روش ها و تکنولوِژی ها آموزش می بینند و فعالیت می کنند. هوش مصنوعی یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر می باشد و دانشجویان در این گرایش با مطالبی مانند: شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته، تئوری فازی، پردازش تصویر و... آشنا می شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پول
طول دوره: 16 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 17,983 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 29, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • مدرک لیسانس در زمینه های محاسبات ، فناوری ، ریاضیات ، فیزیک ، مهندسی ، علوم داده یا تجزیه و تحلیل داده ها.
  • سابقه تحصیلی با نمرات خوب