۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه بورن ماوث انگلستان در رشته پزشکی دیجیتال و هوش مصنوعی

پیشرفت های اخیر الگوریتمی و فناوری در هوش مصنوعی و تکنولوژی پوشیدنی(Wearable technology) منجر به افزایش پذیرش آن در راه حل های سلامت دیجیتال شده است. شرکت های بزرگ فناوری به طور فزاینده ای از هوش مصنوعی استفاده می کنند تا طیف وسیعی از مشکلات را برای بیماران و بیمارستان ها برطرف سازند. این راه حل های نوآورانه هوش مصنوعی به تشخیص بیماری کمک می کند ، برنامه های درمانی را توصیه می کند ، فناوری های کمکی را توصیه می کند ، علائم حیاتی را بدون تجهیزات تخصصی و غیره تشخیص می دهد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه بورن ماوث
رتبه: ‎701-750
دانشگاه بورن ماوث در سال 1992 در پول تاسیس شد.این دانشگاه در حال حاضر حدود 17 هزار دانشجو در حال تحصیل دارد.این مرکز آموزشی دارای 4 دانشکده علوم و فنون، دانشکده رسانه و ارتباطات، دانشکده بهداشت و علوم اجتماعی و دانشکده مدیریت می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی دیجیتال و هوش مصنوعی
هوش مصنوعی در پزشکی با استفاده از الگوریتم ها و نرم افزارهای پیچیده به تقلید از شناخت انسان در تجزیه و تحلیل داده های پیچیده کمک می کند. به طور خاص ، هوش مصنوعی توانایی الگوریتم های رایانه برای نتیجه گیری نسبی بدون ورود مستقیم انسان به این پروسه را نشان می دهد. آنچه فن آوری هوش مصنوعی را از فن آوری های سنتی در مراقبت های پزشکی متمایز می کند ، توانایی دستیابی به اطلاعات ، پردازش آن و ارائه یك بازده تعریف شده به کاربر نهایی است. هوش مصنوعی این کار را از طریق الگوریتم های یادگیری ماشین(Machine learning) انجام می دهد. این الگوریتم ها می توانند الگوهای رفتاری را تشخیص دهند و منطق خاص خود را ایجاد کنند. به منظور کاهش حاشیه خطا ، الگوریتم های هوش مصنوعی باید به طور مکرر آزمایش شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پول
طول دوره: 16 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 17,983 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 29, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • مدرک لیسانس در زمینه های محاسبات ، فناوری ، ریاضیات ، فیزیک ، مهندسی ، علوم داده یا تجزیه و تحلیل داده ها.
  • سابقه تحصیلی با نمرات خوب