۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کرانفیلد انگلستان در رشته دینامیک پرواز

این دوره هم دانش بنیادی و هم کاربردی را برای درک جریان هوا ، پویایی وسیله نقلیه و کنترل و روشهای مدل سازی محاسباتی فراهم می کند. در این دوره مهارت های اندازه گیری ، تجزیه و تحلیل ، مدل سازی و شبیه سازی جریان های هوا و وسایل نقلیه هوایی را می آموزید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کرانفیلد
رتبه: ‎39
دانشگاه کرانفیلد دانشگاه دولتی تحصیلات تکمیلی و مرکز پژوهشی بریتانیایی است، که در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی، در حوزه‌های علوم پایه، مهندسی، فناوری و مدیریت فعالیت می‌کند. دانشگاه کرانفیلد در سال ۱۹۴۶ تحت عنوان کالج هوانوردی، توسط نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا، در فرودگاه کرنفیلد تأسیس شد. در حال حاضر حدود 5 هزار دانشجو در این مرکز در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته دینامیک پرواز
مهندسی هوا فضا از نظر واحدهای درسی شباهت زیادی به رشته مهندسی مکانیک دارد و در برخی دانشگاهها در دانشکده مکانیک ارایه می شود.همچنین از نظر تحصیلی، جزو پیچیده ترین و سخت ترین رشته های مهندسی محسوب می شود. گرایش دینامیک پرواز به مطالعه و بررسی رفتار و حرکات جسم پرنده با استفاده از اطلاعات آئرودینامیکی، هندسی و وزنی می‌پردازد در واقع علم مکانیک پرواز از عملکرد تشکیل می‌شود و عملکرد به بررسی بُرد، مسافت نشست و برخاست، مداومت پروازی در سرعت‌های مختلف و پایداری و کنترل وسایل پرنده می‌پردازد .
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بدفوردشایر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 26,761 دلار
ددلاین: شروع: October 1, 2020
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15