۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه د مونت فورد انگلستان در رشته امنیت سایبری

این دوره در حوزه صنعت و چشم انداز توسط GCHQ (ستاد ارتباطات دولتی) تأیید شده است ، دوره فوق لیسانس امنیت سایبری مستقیماً به تقاضای بی سابقه ای برای تخصص امنیت سایبری پاسخ می دهد. این دوره به بررسی فن آوری زیر بنایی حوزه سایبر و نقش زبانشناسی ، روانشناسی و جامعه شناسی در مواجهه با چالش های سایبری جدید می پردازد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه د مونت فورد
رتبه: ‎601-800
دانشگاه د مونت فورد در سال 1870 در لستر انگلستان تاسیس شد و در حال حاضر حدود 25 هزار دانشجو در این مرکز در حال آموزش اند. این دانشگاه دارای چهار دانشکده ی هنر ، طراحی و علوم انسانی، دانشکده تجارت و حقوق، دانشکده بهداشت و علوم زندگی و دانشکده محاسبات ، مهندسی و رسانه می باشد.
رشته تحصیلی:
امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لستر
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 21,982 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • در صورت داشتن تجربه کاری مدارک شما بطور جداگانه بررسی میشوند.