۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه د مونت فورد انگلستان در رشته علوم کامپیوتر

با پیشرفت عصردیجیتال تکنولوژی به سرعت گسترش می یابد ، نقش محاسبات و تأثیر آن بر زندگی ما از همیشه مهمتر است. فناوریهای رایانه ای جدید و نوآورانه دائماً رونمایی می شوند و مهندسان نرم افزار ، توسعه دهندگان سیستم ، برنامه نویسان و تحلیلگران نقش مهمی در ایجاد و توسعه آنها دارند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه د مونت فورد
رتبه: ‎601-800
دانشگاه د مونت فورد در سال 1870 در لستر انگلستان تاسیس شد و در حال حاضر حدود 25 هزار دانشجو در این مرکز در حال آموزش اند. این دانشگاه دارای چهار دانشکده ی هنر ، طراحی و علوم انسانی، دانشکده تجارت و حقوق، دانشکده بهداشت و علوم زندگی و دانشکده محاسبات ، مهندسی و رسانه می باشد.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لستر
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 17,578 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 7, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن