۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اِج هیل انگلستان در رشته علوم داده

این دوره مهارتهای فنی در ایجاد داده ، پردازش ، تجزیه و تحلیل ، تجسم و تفسیر را ارائه می دهد و تفکر انتقادی درباره داده به شما می آموزد. با امکان گذراندن یک سال در این صنعت قبل از سال آخر خود ، این مدرک مهارت هایی را برای کار در نقش های نوظهور دانشمند ، تحلیلگر و مهندس داده فراهم می کند. 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه اِج هیل
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه در سال 1885 در لانکشایر انگلستان تاسیس شده و در حال حاضر دارای حدود 13 هزار دانشجو مشغول به تحصیل می باشد.این دانشگاه دارای 5 پردیس دانشگاهی و 3 دانشکده می باشد. دانشکده های این دانشگاه شامل دانشکده هنر و علوم، دانشکده آموزش و دانشکده بهداشت و مراقبت اجتماعی می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم داده‌
علم داده، دانشی میان‌رشته‌ای پیرامون استخراج دانش و آگاهی از مجموعه‌ای داده و اطلاعات است.علم داده از ترکیب مباحث مختلفی به وجود آمده و بر مبانی و روش‌های موجود در حوزه‌های مختلف علمی بنا شده‌است. تعدادی از این حوزه‌ها عبارتند از: ریاضیات، آمار، مهندسی داده، بازشناخت الگو و… هدف این علم، استخراج مفهوم از داده و تولید محصولات داده‌محور است. آقایان توماس دونپورت و دی جی پاتیل در سال ۲۰۱۲ در مقاله «علم داده: جذاب‌ترین شغل قرن بیست و یکم» متخصصین علم داده را این‌طور تعریف می‌کنند: کسانی که می‌دانند چگونه می‌توان از انبوه اطلاعات بدون ساختار پاسخ سوالهای کسب‌وکار را پیدا کرد. استنتون در سال ۲۰۱۳ علم داده را این‌طور تعریف می‌کند: علم داده رشته در حال ظهوری است که به جمع‌آوری، آماده‌سازی، تحلیل، بصری‌سازی، مدیریت و نگهداشت اطلاعات در حجم بالا می‌پردازد. دریسکول در سال ۲۰۱۴ علم داده را این‌طور تعریف می‌کند: علم داده مهندسی عمران داده‌هاست. متخصص علم داده دانشی کاربردی از داده‌ها و ابزارها دارد به علاوه درک تئوریکی دارد که مشخص می‌کند چه چیزی از نظر علمی ممکن است
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لانکشایر
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 31 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,257 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 380
شرایط:
  • آزمون GCSE (نیازمند نمرات بالا در ریاضیات)