۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اِج هیل انگلستان در رشته رباتیک و هوش مصنوعی

کلمه "ربات" از کلمه چک "robota" به معنی "کار اجباری" گرفته شده است ، و نویسندگان داستان نویسی همواره با این ایده سرگرم شده اند. در واقعیت ، رباتیک و هوش مصنوعی یکی از فرصتهای عالی فکری قرن بیست و یکم است و نحوه زندگی ، کار ، مسافرت و یادگیری با توسعه سیستم های مصنوعی مانند روبات ها برای خانه، سرگرمی و حتی برای کمک به افراد نیازمند را ارائه می دهد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه اِج هیل
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه در سال 1885 در لانکشایر انگلستان تاسیس شده و در حال حاضر دارای حدود 13 هزار دانشجو مشغول به تحصیل می باشد.این دانشگاه دارای 5 پردیس دانشگاهی و 3 دانشکده می باشد. دانشکده های این دانشگاه شامل دانشکده هنر و علوم، دانشکده آموزش و دانشکده بهداشت و مراقبت اجتماعی می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته رباتیک
دانشجویان در رشته رباتیک در مورد هر دو مؤلفه برنامه نویسی نرم افزار و سخت افزار برای سنسورها و محرکها آموزش می بینند. در رباتیک شما ترکیبی از علوم کامپیوتر ، فیزیک و ریاضیات را می آموزید. رباتیک شاخه ای از مهندسی و علوم است که شامل مهندسی الکترونیک ، مهندسی مکانیک و علوم کامپیوتر و غیره می باشد. این رشته به طراحی ، ساخت ، استفاده و کنترل روبات ها ، بازخورد حسی و پردازش اطلاعات آنها می پردازد. این تکنولوژی که در سالهای آینده جانشین انسان و فعالیتهای انسانی خواهد شد، از اهمیت بالایی برخوردار است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لانکشایر
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 31 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,257 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 360
شرایط:
  • آزمون GCSE (نیازمند نمرات بالا در ریاضیات)