۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اِج هیل انگلستان در رشته امنیت سایبری

تهدیدهای مربوط به جرایم سایبری از طریق محاسبات ابری ، ارتباطات الکترونیکی و تجارت الکترونیکی در حال افزایش است زیرا اقتصاد به طور فزاینده به اینترنت وابسته است.
این دوره دانش و مهارت های مربوطه مطابق با استراتژی ملی امنیت سایبری دولت انگلستان ، ضمن رفع کمبود مهارت های ملی در امنیت اطلاعات را افزایش میدهد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه اِج هیل
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه در سال 1885 در لانکشایر انگلستان تاسیس شده و در حال حاضر دارای حدود 13 هزار دانشجو مشغول به تحصیل می باشد.این دانشگاه دارای 5 پردیس دانشگاهی و 3 دانشکده می باشد. دانشکده های این دانشگاه شامل دانشکده هنر و علوم، دانشکده آموزش و دانشکده بهداشت و مراقبت اجتماعی می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لانکشایر
طول دوره: 18ماه
هزینه ورودی: 31 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 16,502 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5