۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لستر انگلستان در رشته علوم کامپیوتر پیشرفته

این دوره کارشناسی ارشد برای دانشجویانی که مایل به تکمیل آموزش خود در یک مجموعه خاص از مباحث پیشرفته و فناوری های مهم هستند که برای زندگی حرفه ای خود نیاز دارند ، طراحی شده است.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه لستر
رتبه: ‎223
دانشگاه لستر در سال 1921 در شهر لستر انگلستان تاسیس شد.در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند.دانشگاه لستر دارای3 کالج علوم زندگی(پزشکی)، کالج علوم و مهندسی و کالج علوم اجتماعی ، هنر و علوم انسانی می باشد. پردیس اصلی این دانشگاه در جنوب مرکز شهر ، مجاور پارک ویکتوریا است. این دانشگاه در سطح انگلستان دارای رتبه 25 می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لستر
طول دوره: 16 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 25,882 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 29, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15