x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لستر انگلستان در رشته مهندسی نرم افزار پیشرفته

این دوره کارشناسی ارشد روی چالش های متدولوژی ها و فناوری هایی که شرکت ها برای رقابت در بازارهای بی ثبات امروزی با آن روبرو هستند متمرکز شده است.این دوره به چگونگی تولید برنامه های کاربردی از مدل های تجاری سطح بالا برای کاهش زمان عرضه به بازار و هزینه های توسعه و چگونگی تکامل سامانه موروثی و ارتقاء فرایندهای تجاری در اقتصاد می پردازد. .

رشته تحصیلی :
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : لستر
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 80
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل معدل : 15
مبلغ دقیق شهریه : 25,882 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه لستر
رتبه: ‎223
دانشگاه لستر در سال 1921 در شهر لستر انگلستان تاسیس شد.در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند.دانشگاه لستر دارای3 کالج علوم زندگی(پزشکی)، کالج علوم و مهندسی و کالج علوم اجتماعی ، هنر و علوم انسانی می باشد. پردیس اصلی این دانشگاه در جنوب مرکز شهر ، مجاور پارک ویکتوریا است. این دانشگاه در سطح انگلستان دارای رتبه 25 می باشد.
شرایط :
  • داشتن سابقه کاری مرتبط می تواند در روند پذیرش تاثیرگذار باشد
طول دوره : 16 ماه
ددلاین : ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 29, 2020

پیشنهادات مشابه