۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لستر انگلستان در رشته مهندسی نرم افزار پیشرفته

این دوره کارشناسی ارشد روی چالش های متدولوژی ها و فناوری هایی که شرکت ها برای رقابت در بازارهای بی ثبات امروزی با آن روبرو هستند متمرکز شده است.این دوره به چگونگی تولید برنامه های کاربردی از مدل های تجاری سطح بالا برای کاهش زمان عرضه به بازار و هزینه های توسعه و چگونگی تکامل سامانه موروثی و ارتقاء فرایندهای تجاری در اقتصاد می پردازد. .

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه لستر
رتبه: ‎223
دانشگاه لستر در سال 1921 در شهر لستر انگلستان تاسیس شد.در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند.دانشگاه لستر دارای3 کالج علوم زندگی(پزشکی)، کالج علوم و مهندسی و کالج علوم اجتماعی ، هنر و علوم انسانی می باشد. پردیس اصلی این دانشگاه در جنوب مرکز شهر ، مجاور پارک ویکتوریا است. این دانشگاه در سطح انگلستان دارای رتبه 25 می باشد.
رشته تحصیلی:
شامل کاربرد های سیستماتیک مهندسی در بحث توسعه نرم افزار است. به عنوان ترکیبی از رشته های مهندسی و کامپیوتر که در ایران به عنوان گرایش ارشد رشته مهندسی کامپیوتر شناخته می شود. تعریف رسمی این رشته " کاربرد یک رهیافت قابل اندازه‌گیری، منظم و سیستماتیک برای توسعه، اجرا و نگهداری نرم‌افزار، یا به طور خلاصه اعمال اصول مهندسی بر نرم‌افزار"
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لستر
طول دوره: 16 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 25,882 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 20, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • داشتن سابقه کاری مرتبط می تواند در روند پذیرش تاثیرگذار باشد