۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه لستر انگلستان در رشته رایانش ابری

رایانش ابری منابع محاسباتی مقیاس پذیر را ارائه می دهد و راه حل ها و چالش هایی را برای علم و تجارت فراهم می کند. در میان کاربردها ، میتوان یک نقطه ورود کم هزینه برای شرکت های کوچک ، استفاده اقتصادی تر از منابع محاسباتی و امکان دستیابی به مجموعه داده های بسیار بزرگ را نام برد. چالش ها برای افراد شامل طراحی و استفاده از الگوریتم های مناسب ، طراحی و اجرای معماری های مناسب و درک خطرات و فرصت ها است. این دوره کارشناسی ارشد درک درستی از طراحی ، تجزیه و تحلیل و مهندسی سیستم برای پردازش داده های بزرگ در یک محیط توزیع شده بر اساس معماری های مقیاس پذیر پویا ارائه می دهد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه لستر
رتبه: ‎223
دانشگاه لستر در سال 1921 در شهر لستر انگلستان تاسیس شد.در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند.دانشگاه لستر دارای3 کالج علوم زندگی(پزشکی)، کالج علوم و مهندسی و کالج علوم اجتماعی ، هنر و علوم انسانی می باشد. پردیس اصلی این دانشگاه در جنوب مرکز شهر ، مجاور پارک ویکتوریا است. این دانشگاه در سطح انگلستان دارای رتبه 25 می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته رایانش ابری
رایانش ابری مدل رایانشی بر پایهٔ شبکه‌های رایانه‌ای مانند اینترنت است که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل خدمات رایانشی (شامل زیرساخت، نرم‌افزار، بستر، و سایر منابع رایانشی) با به‌کارگیری شبکه ارائه می‌کند. «رایانش ابری» از ترکیب دو کلمه رایانش و ابر ایجاد شده‌است. ابر در اینجا استعاره از شبکه یا شبکه‌ای از شبکه‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد (مانند داخل ابر) در نمودارهای شبکه‌های رایانه‌ای نیز از شکل ابر برای نشان دادن شبکهٔ اینترنت استفاده می‌شود. دلیل تشبیه اینترنت به ابر در این است که اینترنت همچون ابر جزئیات فنی‌اش را از دید کاربران پنهان می‌سازد و لایه‌ای از انتزاع را بین این جزئیات فنی و کاربران به وجود می‌آورد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لستر
طول دوره: 16 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 25,882 دلار
ددلاین: ترم: بهار - ددلاین ثبت نام: October 29, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • داشتن سابقه کاری مرتبط می تواند در روند پذیرش تاثیرگذار باشد