x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه جان مورز لیورپول انگلستان در رشته طراحی مد و ارتباطات

طراحی و ارتباطات در دانشگاه جان مورز لیورپول این امکان را به شما می دهد که یا در طراحی یا ارتباطات ، با ایجاد تعامل در یک فضای خلاق و مشارکتی مرتبط با مد ، به مطالع این رشته بپردازید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه جان مورز لیورپول
رتبه: ‎791
دانشگاه جان مورز لیورپول در سال ۱۸۲۳ در شهر لیورپول انگلستان تاسیس شد. در حال حاضر حدود ۲۴ هزار دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل اند.این دانشگاه دارای پنج دانشکده می باشد: ۱- دانشکده تجارت و حقوق ۲- دانشکده هنر ، مطالعات حرفه ای و اجتماعی ۳- دانشکده بهداشت ۴- دانشکده علوم ۵- دانشکده فنی و مهندسی
رشته تحصیلی:
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لیورپول
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 20,805 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021