۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی پزشکی عمومی در دانشگاه کوئینز بلفاست انگلستان

دانشگاه کویئنز بلفاست یک مکان مهیج برای مطالعه پزشکی است که دانشجویان در آن از سال اول به بعد کار در کلینیک های مختلف بیمارستان ها ، اقدامات عمومی و مراقبت های بهداشتی در سراسر ایرلند شمالی را تجربه می کنند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کوئینز بلفاست
رتبه: ‎173
این دانشگاه دولتی در سال ۱۸۱۰ در بلفاست ایرلند تاسیس شد.در حال حاضر حدود ۲۴ هزار دانشجو در این مرکز در حال تحصیل هستند.این دانشگاه دارای ۳ دانشکده می باشد: ۱- دانشکده هنر ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ۲- دانشکده فنی و مهندسی فیزیک ۳- دانشکده پزشکي ، بهداشت و علوم زندگي
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بلفاست
طول دوره: 5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 51,354 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 105
حداقل نمره آیلتس: 7.5
حداقل معدل: 14
شرایط:
  • دارای مصاحبه حضوری
  • متقاضی باید نمرات لازم را در آزمون UCAT کسب کند.
  • دارای نمرات بالا به خصوص در دروس زیست شناسی / زیست شناسی انسانی ، ریاضیات یا فیزیک