x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی پزشکی عمومی در دانشگاه کوئینز بلفاست انگلستان

دانشگاه کویئنز بلفاست یک مکان مهیج برای مطالعه پزشکی است که دانشجویان در آن از سال اول به بعد کار در کلینیک های مختلف بیمارستان ها ، اقدامات عمومی و مراقبت های بهداشتی در سراسر ایرلند شمالی را تجربه می کنند.

رشته تحصیلی :
پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : بلفاست
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 105
حداقل نمره آیلتس : 7.5
حداقل معدل : 14
مبلغ دقیق شهریه : 51,354 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه کوئینز بلفاست
رتبه: ‎173
این دانشگاه دولتی در سال ۱۸۱۰ در بلفاست ایرلند تاسیس شد.در حال حاضر حدود ۲۴ هزار دانشجو در این مرکز در حال تحصیل هستند.این دانشگاه دارای ۳ دانشکده می باشد: ۱- دانشکده هنر ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ۲- دانشکده فنی و مهندسی فیزیک ۳- دانشکده پزشکي ، بهداشت و علوم زندگي
شرایط :
  • دارای مصاحبه حضوری
  • متقاضی باید نمرات لازم را در آزمون UCAT کسب کند.
  • دارای نمرات بالا به خصوص در دروس زیست شناسی / زیست شناسی انسانی ، ریاضیات یا فیزیک
طول دوره : 5 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: October 15, 2020

پیشنهادات مشابه