x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه آبردین انگلستان در رشته علوم کامپیوتر

آیا شما از اطلاعات دیجیتالی لذت می برید؟ آیا سعی می کنید درک کنید که سیستم های رایانه ای چگونه کار می کنند؟ آیا زبانهای مختلف رایانه ای را ابداع کرده اید تا رابط کاربری خود را اختراع کنید؟ آیا می خواهید به Big Data ، اینترنت و فناوری های هوشمند وارد شوید؟ این دوره فرصت آموزش در زمینه مهندسی کامپیوتر را برای شما مهیا می کند و شما را با زبان های مختلف برنامه نویسی آشنا میکند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه آبردین
رتبه: ‎194
این دانشگاه در سال 1495 در آبردین اسکاتلند تاسیس شد.حدود 14 هزار دانشجو در این مرکز آموزشی در حال تحصیل هستند. دانشگاه آبردین دارای پنج دانشکده هنر و علوم اجتماعی، دانشکده تجارت، دانشکده علوم زندگی و پزشکی، دانشکده علوم فیزیکی و دانشکده تحقیقات مختص تحصیلات تکمیلی می باشد.آبردین معمولا در بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و در انگلستان بین 30 دانشگاه برتر است.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آبردین
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 24,175 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 17
شرایط:
  • سابقه تحصیلی خوب
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021