۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کاردیف متروپولیتن در رشته عکاسی

عکاسی باعث ارتباط  ایده ها و احساسات پیچیده در انسان می شود.چشم انداز منحصر به فرد شما می تواند از طریقی نوع دید ما را نسبت به جهان اطرافمان تغییر دهد. شما به عنوان یک عکاس خلاق می توانید در ایجاد مناظر بصری کمک کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کاردیف متروپولیتن
رتبه: ‎801
دانشگاه دولتی کاردیف متروپولیتن در سال 1865 در کاردیف انگلستان تاسیس شد. در حال حاضر حدود 10 هزار دانشجو در دانشکده های این دانشگاه در حال تحصیل هستند. دانشگاه کاردیف متروپولیتن در میان دانشگاه های انگلستان دارای رتبه 96 می باشد و دوره های کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف ارائه می دهد. امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ،به صورت تمام وقت و پاره وقت وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته عکاسی
هنرمند عكاس‌ به‌ هنر ديدن‌ مجهز است‌. چشم‌هاي‌ هوشيار و جستجوگر او به‌ معني‌ مكان‌ها، اشياء و حوادثي‌ رخنه‌ مي‌كند كه‌ از نگاه‌ لغزنده‌ چشم‌هاي‌ ديگران‌ پنهان‌ مي‌ماند. بنابراين‌ زيبايي‌ را در چيزهاي‌ پيش‌پا افتاده‌، غيرمعمول‌ را در معمول‌ و معني‌ را در ظاهراً بي‌معني‌ مي‌بيند. همچنين‌ يك‌ عكاس‌ بايد در محيط‌ جامعه‌ بوده‌ و پرجنب‌ و جوش‌ باشد. چون‌ عكاسي‌ مثل‌ نقاشي‌ نيست‌ كه‌ در خانه‌ بنشينيم‌ و هرچه‌ دلمان‌ خواست‌ نقاشي‌ كنيم‌ و حتي‌ در تابستان‌، پاييز را بكشيم‌ بلكه‌ عكاسي‌ شكار لحظه‌ها است‌ پس‌ بايد در ساعات‌ مختلف‌ شبانه‌روز در مكان‌هاي‌ متفاوت‌ حضور داشت‌ تا بتوان‌ لحظه‌ مورد نظر را شكار كرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاردیف
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,558 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 14
شرایط:
  • دوره و آزمون GCSE
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن