۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کاردیف متروپولیتن در رشته بانکداری و اقتصاد

رشد جهانی در بخش بانکی جهانی و بازارهای مالی فزاینده و پیچیده باعث افزایش تقاضا برای متخصصان با مهارت های تخصصی از جمله درک دقیق اصول و فنون در بازارهای مالی جهانی و قدردانی از نقش مدیریت ریسک در پیچیده مالی موسسات شده است.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کاردیف متروپولیتن
رتبه: ‎801
دانشگاه دولتی کاردیف متروپولیتن در سال 1865 در کاردیف انگلستان تاسیس شد. در حال حاضر حدود 10 هزار دانشجو در دانشکده های این دانشگاه در حال تحصیل هستند. دانشگاه کاردیف متروپولیتن در میان دانشگاه های انگلستان دارای رتبه 96 می باشد و دوره های کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف ارائه می دهد. امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ،به صورت تمام وقت و پاره وقت وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته بانکداری و اقتصاد
امروزه اقتصاد پول و بانكداري از جمله مهمترين موضوعات اقتصادي در دنيا است. با پولي شدن اقتصادها اهميت و نقش سياستهاي پولي، ارزي و بانكداري در كشورها روز افزون گرديده است، سياست پولي به دليل اثراتي كه بر حجم پول و تقاضاي كل و در نتيجه در اقتصاد دارد، بازارهاي مالي و واسطه هاي مالي به جهت نقشي كه در هدايت نقدينگي و خلق اعتبار در جامعه دارند، حائز اهميت مي باشند. مطالعه پول و بانك در اقتصاد از دو جهت حائز اهمیت است. اولاً پول و بانكداري با توجه به ارتباط نزديكي كه با تغييرات حجم پول، تورم، بيكاري و تحولات اقتصادي دارد، داراي اهميت است. ثانياً از آنجايي كه در رابطه با موضوعات مختلف اقتصادي، جواب مطلق و مشخصي در بين كارشناسان و متخصصين اقتصادي وجود ندارد، اين تنوع و جدال بين كارشناسان در رابطه با مسايل اقتصادي را مي‌توان در تحولاتي كه هر روز در پول و بانكداري حاصل مي‌شود، جستجو نمود. چرا كه هر روز موسسات پولي و مقررات جديدي به منظور پاسخگويي به مسايل و مشكلات پديد مي‌آيد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاردیف
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,803 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 5, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 13
شرایط:
  • داشتن حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه اقتصاد
  • دارای مصاحبه