۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کاردیف متروپولیتن در رشته طراحی مد

دوره کارشناسی ارشد طراحی مد ، تفکر طراحی نوآورانه را ترویج می کند و فرصتی برای مطالعه تحصیلات تکمیلی در مدرسه ای از هنر و طراحی به شما می دهد. هدف این دوره تولید پاسخهای منحصر به فرد روند بازار می باشد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کاردیف متروپولیتن
رتبه: ‎801
دانشگاه دولتی کاردیف متروپولیتن در سال 1865 در کاردیف انگلستان تاسیس شد. در حال حاضر حدود 10 هزار دانشجو در دانشکده های این دانشگاه در حال تحصیل هستند. دانشگاه کاردیف متروپولیتن در میان دانشگاه های انگلستان دارای رتبه 96 می باشد و دوره های کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف ارائه می دهد. امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ،به صورت تمام وقت و پاره وقت وجود دارد.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی مد
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کاردیف
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,803 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 21, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 5, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • تجربه کار در زمینه فشن و مد