۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ساسکس انگلستان در رشته کارآفرینی و نوآوری

در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد کارآفرینی و نوآوری دانشجویان دانش و مهارت های بروز  را کسب می کنند و می آموزند تا در دنیای چالش برانگیز کسب و کار، سرمایه گذاری های جدیدی را طراحی کرده، آن را مدیریت کنند و توسعه دهند. 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ساسکس
رتبه: ‎246
دانشگاه ساسکس از پیشروان در تحقیق و پژوهش به شمار می‌‌آید که بیش ۹۰ درصد از تحقیقات آن در جهان به رسمیت شناخته شده است، این دانشگاه همواره جزو ۳۰ دانشگاه برتر انگلستان در زمینهٔ تحقیق و پژوهش بوده است۱۸ رشتهٔ تحصیلی این دانشگاه رنکینگ ۲۰ را در سراسر دانشگاه‌های انگلستان در رشته‌های هنر، علمی‌ و علوم انسانی‌، به عنوان شماره ۱ از در آموزش و پرورش و مقام ۲ در سیاست و مقام ۳ در تاریخ و هنر را دارا می‌باشد. دانشگاه ساسکس با جذب دانشجو و استادان مجرب از ۱۲۰ کشور جهان همواره نگاهی‌ عمیق به فعالیتهای جهانی‌ داشته و یک سوم از کارکنان این دانشگاه از خارج از انگلستان آمد‌ه و همواره سعی‌ و تلاش دارد تا تعداد بیشتری از دانشجویان خارجی‌ را جذب خود کند.
رشته تحصیلی:
رشته کارآفرینی و نوآوری
به عنوان زیر رشته ای از طراحی محصول (Product Design) و رویکردی جدید که سعی در بهبود مشاغل با توجه به نوآوری های روزافزون در انواع کسب و کارهای کوچک، بزرگ و حتی بین المللی دارد. دانشجویان این رشته با فراگرفتن نحوه طراحی، مدیریت و گسترش دادن کسب و کارهای نوپا می توانند برای فعالیت در بازارکار آماده شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: برایتون
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 30,782 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 14
شرایط:
  • نمره آیلتس در هر یک از فیلد ها باید حداقل 5.5 و نمره تافل