x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اولستر انگلستان در رشته علوم کامپیوتر

این دوره آموزش گسترده ای درباره علوم کامپیوتر ارائه می دهد. دانش آموختگان پس از پایان دوره برای اعمال اصول مهندسی نرم افزار در سازمان ها آماده ورود به بازار کار هستند.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه اولستر
رتبه: ‎601-650
دانشگاه اولستر بزرگ‌ترین دانشگاه ایرلند شمالی است. این دانشگاه همچنین دارای دو سایت اضافی در لندن و بیرمنگام است. این دانشگاه یکی از بالاترین میزان اشتغال فارغ التحصیلان در انگلستان را دارد. دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه اولستر می آیند و جمعیت بین المللی آن متشکل از دانشجویان بیش از 100 کشور مختلف است.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ایرلند شمالی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 18,401 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 14
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱