۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه آکسفورد انگلستان در رشته زبان و ادبیات انگلیسی

دوره زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آکسفورد یکی از گسترده ترین دوره های تحصیلی در کشور انگلستان می باشد، که به شما این شانس را می دهد به مطالعه متون انگلیسی از زمان آنگلو - ساکسون انگلند تا به امروز، بپردازید. همچنین شما می توانید متون انگلیسی نوشته شده در سراسر جهان را مطالعه کنید؛ با توجه به اینکه برخی از این متون در زبان بومی نوشته شده اند، بنابرین شما فرصت این را دارید که ادبیات انگلیسی را در قالبی چند زبانه و مفهومی جهانی، بررسی نمائید. 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
رتبه: ‎۱
این دانشگاه در سال ۱۰۹۶ در آکسفورد انگلستان تاسیس شد که همین موضوع این دانشگاه را به یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در انگلستان تبدیل کرده. در حال حاضر نزدیک به ۲۴ هزار دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳۹ کالج آموزشی است.دانشگاه آکسفورد دانشگاهی فوق العاده برای ارتقاء سطح دانش دانشجویان در تمام ادوار تاریخ خود بوده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته ادبیات انگلیسی
عمده ادبیات شامل خواندن و تحلیل آثار ادبی بزرگ است. در این رشته شما در مورد متون و درک اهمیت تاریخی ، فرهنگی و ادبی آنها بحث و مطالعه میکنید. شما به عنوان یک متخصص در زمینه ادبیات انگلیسی ، مسئولیت درک و توضیح تأثیر متون از جمله شعر ، داستان کوتاه و رمان را بر عهده خواهید گرفت.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آکسفورد
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 33,028 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,686 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 25, 2022 - ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 110
حداقل نمره آیلتس: 7.5
حداقل معدل: 18
شرایط:
  • شرکت در آزمون ELAT