x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هنر لندن انگلستان در رشته طراحی جواهرات

هنرهای ظریف از جمله طلاسازی و جواهرسازی سابقه ای دیرین در ایران زمین دارد. صنعت طلا و جواهر از گذشته تا به امروز تحولات زیادی داشته است. این روزها کامپیوتر به کمک طراحان آمده و نرم افزارهای تخصصی ویژه طراحی جواهر جایگزین شیوه های قدیمی شده اند. با توجه به استعداد بالقوه ای که در کشور وجود دارد به نظر می رسد پتانسیل لازم برای رقابت با بازارهای جهانی و حضور موفق در صنعت طلا و جواهرات وجود داشته باشد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه هنر لندن انگلیس
رتبه: ‎2
دانشگاه هنر لندن، دانشگاهی حرفه ای در هنر، طراحی، مد و هنرهای نمایشی است و دارای رتبه دوم جهانی در دانشگاه های هنر در دنیاست. این دانشگاه در سال 2004 تاسیس و بیش از 27 هزار دانشجو دارد. دانشجویان این دانشگاه با ورود به بازار کار به صنایع هنری جهانی خلاقیت می بخشند.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی جواهرات از رشته های تخصصی آکادمیک است که در بسیاری از کشورهای جهان به صورت حرفه ای تدریس می شود. طبق مصوبه جدید شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طراحی جواهرات در لیست رشته های دانشگاهی داخل کشور نیز قرار گرفته است. هم اکنون امکان ادامه تحصیل در رشته طراحی جواهرات در مقطع کاردانی و کارشناسی برای علاقه مندان وجود دارد. با توجه به اهمیت اشتغال زایی جوانان و در جهت ارتقا کیفی مهارت ها لازم است تا در کنار سایر رشته های دانشگاهی، یادگیری مهارت های ظریف و هنرهای پر درآمد نیز بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد. طراحان جواهرات ، با استفاده از مواد مختلف از جمله طلا، نقره و سنگ های قیمتی، جواهرات را طراحی می کنند و می سازند. هم می توانید طرح هایی برای تولید انبوه درست کنید، هم جواهرات را در تعداد کم تولید کنید و یا قطعات سفارشی مشتریان را بسازید. اگر برای یک شرکت کار می کنید، طرح های شما توسط سایر کارکنان این شرکت ساخته می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لندن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 28,642 دلار
ددلاین: شروع: September 9, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 17
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021