x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بدفوردشایر انگلستان در رشته مهندسی سیستم های رایانه ای

کمبود مهارت در صنعت مهندسی سیستم های رایانه ای بدین معنی است که این دوره این فرصت را به شما می دهد تا تخصص های ارزشمندی کسب کنید و یک حرفه بسیار پر ارزش را دنبال کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه بدفوردشایر
رتبه: ‎801
این دانشگاه دولتی در سال 1882 در لوتون انگلستان تاسیس شد و دارای رتبه 122 در میان دانشگاه های این کشور است. در حال حاضر حدود 13 هزار دانشجو در 6 پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل اند که 4500 نفر از آنها دانشجویان بین المللی هستند.
رشته تحصیلی:
مهندسی سیستم های رایانه ای
مهندس سیستم های رایانه کسی است که دانش خود را در زمینه علوم کامپیوتر ، مهندسی و تجزیه و تحلیل ریاضی تلفیق کرده تا نرم افزار ، مدارها ، رایانه های شخصی و موارد دیگر را توسعه داده ، آزمایش و ارزیابی کند. آنها به سادگی مهندسی فن آوری رایانه نیستند ، بلکه می دانند که چگونه این فناوری در برنامه بزرگتر نیازهای حرفه ای و شخصی را برطرف میکند. افرادی که این شغل را انتخاب می کنند ، توسعه فن آوری رایانه را مطالعه می کنند ، مفاهیم اساسی رایانه ها را می فهمند ، پیشرفت هایی در فرآیند ها و تجهیزات فعلی ایجاد می کنند و برنامه ها و مفاهیم سخت افزاری و نرم افزاری را برای تولید یک سیستم کاملاً کاربردیبا توانایی برآورده کردن نیازهای مشتری خود، می سازند. .
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لوتون
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,183 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 1, 2020
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • دوره و آزمون GCSE
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021