۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه چستر انگلستان در رشته بازیگری

تحصیل در رشته بازیگری در چستر مستلزم همکاری با یک تیم بین المللی مدرس حرفه ای و باتجربه در این صنعت است. طیف وسیعی از انتخاب های واحدهای هیجان انگیز وجود دارد ، و دانش آموزان تشویق می شوند در طول دوره اشتغال و مهارت های فارغ التحصیلی خود را توسعه دهند. این دوره پیوندهای خوبی با صنعت حرفه ای در سطح منطقه، ملی و بین المللی دارد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه چستر
رتبه: ‎+1000
دانشگاه چستر یک دانشگاه دولتی است که در سال 1839 در چستر انگلستان تاسیس شد. این دانشگاه به عنوان نخستین کالج آموزش معلمان هدفمند در این کشور ایجاد شد و سپس شکل دانشگاه به خود گرفت. دانشگاه چستر هم اکنون دارای پنج پردیس دانشگاهی است ودارای رتبه 101 میان دانشگاه های انگلستان می باشد.در حال حاضر حدود 15 هزار دانشجو در پردیس های این دانشگاه در حال تحصیل هستند.
رشته تحصیلی:
رشته بازیگری و اجرا
شما در این رشته به مطالعه تئاتر، نمایش، تاریخ تئاتر، بازیگری، کارگردانی و رهبری یک گروه نمایشی خواهید پرداخت. این رشته به گونه ای طراحی شده که شما را بعنوان یک تولید کننده یا مجری در این صنعت گسترده آماده میکند. رشته های هنرهای نمایشی بسیار کاربردی هستند و اکثرا به صورت عملی برگزار میشوند. این آموزش های عملی شما را برای ورود به عرصه گسترده ی اجرا و این صنعت رقابتی به طور کامل آماده میکنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: چستر
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 56 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,496 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 24, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • گذراندن دوره آمادگی برای این دوره و ارائه مدرک آن